Verileri tehdid eden Cryptolocker vb virüslere karşı önlem olarak geliştirilmiş VerilerimGuvende.com
Verileri tehdid eden Cryptolocker vb virüslere karşı önlem olarak geliştirilmiş VerilerimGuvende sistemi; Günlük olarak ticari programınızın ne olduğundan bağımsız MSSQL Veritabanlarınızı, Microsoft Office (Word, Excel ve PowerPoint vb) rar, zip, jpeg, png kısacası uzantısı ne olursa olsun bütün dosya ve veri tabanlarınızı günlük olarak buluta yedekliyor, sisteme tüm girişlerde Sms ile güvenli şekilde giriş yapmanızı sağlıyor. 

Özellikler

▪ Belittiğiniz MSSQL datasının  yedeğini belirtiğiniz saatlerde hem kendi yedekleme cihazınıza hemde bulut tabanındaki size özel ayrılmış alana alır.

▪ Belirtiğiniz klasördeki belirlediğiniz uzantılardaki dosyaların tümünün bir yedeğini sizin yedekleme cihazınıza bir yedeğini de bulut'ta size ayrılmış özel alana alır.

▪ Server tarafında işlem yaparken Kullanıcı adı ve şifre doğrulamasının yanında telefonunuza gelen SMS ile tam güvenlikli girişe imkan verir.

▪ Yedeklerinizin herhangi bir nedenden belirtilen saatlerde alınamamasını size bildirir.

▪Yedeklerinizi Bu Link ile istediğiniz zaman internet olan herhangi bir cihazdan hem kontrol edebilirsiniz hemde indirebilirsiniz. (Bu işlemi yaparken de SMS ile güvenlik kontrolü istenir.)

www.VerilerimGuvende.com


8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör